Centrum Bukowska

Aktualności

06 września 2017

Pierwsze posiedzenie KDO po wakacjach

Jutro (7.09.2017) Odbędzie się pierwsze powakacyjne posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego przy Pełnomocniku Prezydenta Miasta ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 września 2017 r. o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej nr 3 na parterze Urzędu Miasta Poznania, przy pl. Kolegiackim 17 w Poznaniu.

Program posiedzenia jest naststępujący:

1. Spotkanie z Urszulą Mańkowską, Zastępcą Dyrektora Poznańskiego Centrum Świadczeń ds. Zarządzania Centrum Inicjatyw Rodzinnych i Pomocy dla Uczniów.

2. Przedstawienie programu i zaproszenie do udziału w VII Poznańskim Tygodniu Organizacji Pozarządowych - Renata Lewicka, Oddział Koordynacji Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.

3. Prezentacja działań Fundacji Panheri, prowadzącej Przedszkole Kogut w Poznaniu - Marzena Pałczyńska, Maciej Ślęczka, przedstawiciele Fundacji.

4. Zaproszenie do udziału w III Kongresie Osób z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się 25 października br. w Warszawie (szczegóły i zapisy na stronie www.konwencja.org).

5. Bieżące tematy związane z działalnością organizacji pozarządowych.

6. Wolne wnioski i głosy.