Centrum Bukowska

Aktualności

16 lutego 2018

Wielkopolskie Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej | 14 III 2018 r.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych wraz z partnerami – Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu pragnie serdecznie zaprosić na coroczne Wielkopolskie Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbędzie się 14.03.2018 r. (środa) w Poznaniu w Urzędzie Marszałkowskim przy al. Niepodległości 34. Forum organizowane jest cyklicznie i jest dobrą okazją do spotkania się w gronie środowiska Warsztatów Terapii Zajęciowej, a także kadry podmiotów i instytucji z ich otoczenia.

Tegoroczne Forum  dedykowane jest omówieniu kierunku zmian legislacyjnych projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej  i społecznej oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych. Ponadto zaplanowano prelekcje przedstawicieli podmiotów zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Istotnym punktem Forum będzie aspekt kontroli w WTZ –  jak się do niej przygotować z punktu widzenia jednostki kontrolującej. Poruszona będzie kwestia sprzedaży produktów wytwarzanych w WTZ z punktu widzenia Izby Skarbowej oraz przygotowania uczestnika WTZ do zatrudnienia na rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do przybycia i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

Program Wielkopolskiego Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej

Z uwagi na odbywające się równolegle warsztaty (do wyboru), prosimy o wskazanie, w którym chcieliby Państwo wziąć udział.

Link do zapisów:

http://wrk.org.pl/wielkopolskie-forum-warsztatow-terapii-zajeciowej-rejestracja/